Walentynki

wpis w: Dekoracje, O mnie | 4

To taki dziwny dzień, który dzieli ludzi na trzy grupy, na fanów i przeciwników świąt tego typu, świąt „komercyjnych” i tych, którzy mają to w nosie. Ja osobiście uważam, że producenci gadżetów wszelakich, sklepy, markety przesadzają z promocją i wciskaniem ludziom tych wszystkich serduszek i bombonierek, ale z drugiej strony jest to fajna okazja to zrobienia czegoś, czego nie robi się codziennie. Choćby oznaczało to kupienie kwiatka. Albo zrobienie śniadania do łóżka. My nie robimy z „Dnia Zakochanych” wielkiej pompy, ale mój mąż zrobił dla mnie tym razem coś ekstra super. Pisać nie bardzo umiem, w naszym związku to on jest specjalistą od pisania i możecie poczytać bezpośrednio u źródła dlaczego, jak i z czego przygotował pizzę neapolitańską. Pizzę z mojego snu :)

Na czym jeszcze polegała nasza niecodzienność walentynkowa? Na tym, że zamiast zjeść tę pizzę we dwójkę, romantycznie, my zjedliśmy ją wspólnie z przyjaciółmi po bardzo przyjemnym biegu walentynkowym. Bieganie łączy ludzi i jedzenie też! I na tym właśnie według mnie powinny polegać walentynki, na miłym spędzaniu czasu z fajnymi ludźmi.

Na koniec życzę Wam miłego wieczoru, okraszając wpis kilkoma zdjęciami dekoracji jakie przygotowałam na ten dzień korzystając z grafik udostępnianych przez My Pink Plum.

Ściskam cieplutko :)

  • Świetny sposób na spędzenie Walentynek. Aż zazdroszczę. :-)Kiedy wprowadzono w Polsce to święto pojawiły się dwie reakcje : pierwsza – bum zakupowy nakręcany przez speców od marketingu, druga – bunt przeciw swiętu. Na szczęście coraz więcej osób zauważa, że w tym świecie chodzi tak naprawdę o czas spędzony z bliskimi. Tak jak spędziliście go Wy-idealnie. :-)

    • Ewa

      Każdy robi to co chce – można albo się stawiać okoniem i tracić energię, albo dostosować „święto” do swoich potrzeb i energię zyskać :D Ściskam :D

  • Dekoracje są piękne. Jestem fanką Walentynek, chociaż spędzanych we dwoje. Pewnie to wynika też z naszego trybu życia, że ciągle się gdzieś spieszymy lub nawet będąc razem pracujemy przy laptopach. Więc kiedy tylko zdarzy się jakiś wyjątkowy dzień, typu Walentynki, Dzień Kobiet itp to staramy się go spędzić tylko we dwoje :)

    • I bardzo fajnie – najważniejsze, żebyście robili to co chcecie robić, to, co sprawia Wam obojgu frajdę :D Ściskam mocno!