Powrotu do Zdrowia!

wpis w: Kartki, Okazje | 6

Środa. Paskudnie jest, od rana na zmianę pada i leje. Szaro i buro… Czym by tu sobie pokolorować dzień? Może kwiatową, całkiem wiosenną kartką? Bardzo proszę :) Oto kartka dla naszej wychowawczyni odchodzącej na dłuższe zwolnienie lekarskie.

DSCF6995-wp

Drobiazgi z bliska – płatki papierowych kwiatków, gaza, metalowy ćwiek, kropki zrobione paper penem, chlapania splashem:

DSCF6996-wp

Produkty, których użyłam do zrobienia kartki, znajdziecie na blogu CraftManii.

DSCF7001-wp

Pozdrawiam i życzę słońca!

 • Ojej, tytuł mnie trochę zmylił, już się bałam, że jesteś chora i życzysz sobie powrotu do zdrowia. Uff. Widzę, że takie wyjątkowe kartki można zrobić na każdą okazję. I bardzo dobrze, bo to bardzo fajny prezent. No cóż, wiem że za każdym razem będę się powtarzać i pisać, że to kolejna piękna kartka, no ale tak jest. Piękna. :-)

  • Ewa

   Basiu – choćbyś się powtórzyła tysiąc razy to za każdym razem będzie mi tak samo miło! Dziękuję! Szczęśliwie ja nie jestem chora, moja odporność chyba ma teraz maksymalny poziom, bo po tylu godzinach na mrozie i w deszczu, spocona i zgrzana powinnam być już dawno chora :D Buziaki!!

 • Właśnie męczę mojego pierwszego scrapbooka i przyznam, że Twoje prace są dla mnie ogromną inspiracją. też chcę takie piękne rzeczy tworzyć! Gdyby nie Twój blog, to pewnie bym się poddała, ale w momentach zwątpienia w moje umiejętności kompozycyjne, zerkam tutaj i znajduję takie piękności, że też takie chcę :D Dlatego się nie poddaję i działam :D Cudowna kartka, kolejne małe dzieło sztuki <3

  • Kochana moja! Jak chcesz to Ci podeślę unikatowe zdjęcia moich pierwszych prac! Ja naprawdę długo robię to co robię, byłam na wielu warsztatach – wszystko przed Tobą! Nie poddawaj się, tylko ćwicz, twórz, wywal do kosza parę nieudanych projektów, bądź spontaniczna, lub rysuj szkice ołówkiem, korzystaj z gotowych mapek – cokolwiek zrobisz, będziesz bliżej satysfakcjonującego Cię efektu :) I koniecznie obejrzyj ten filmik, który powstał cztery lata temu (ciekawe, czy mnie rozpoznasz?)

   • Dziękuję Ci bardzo za motywację :* Rozwijać umiejętności związane z decoupagem oraz nauczyć się scrapbookingu, to moje dwa cele na 2016 rok!