Podziękowania na Zakończenie Przedszkola

wpis w: Albumy, Dziecko, Podziękowanie, Prezent | 0
Witam wieczornie :) Nadszedł ten dzień, kiedy dziecko moje kończy edukację przedszkolną… Z tej okazji przygotowałam podziękowanie dla pań opiekujących się grupą oraz dla pani dyrektor.
Są to pamiątki rozkładane (podobnie jak poprzednie, które robiłam), lecz tym razem pokusiłam się o pracę bardziej introligatorską – całość zrobiłam własnoręcznie, łącznie z docięciem tektury na okładki (rozmiar około 19x25cm).
tak wyglądają wszystkie trzy razem:
i z bliska:

zbliżenie na szczegóły okładki – kwiatuszki Wild Orchid Crafts (różyczki i kwiaty wiśni), listki wycięte wykrojnikiem „Rose Leaf „Magnolii. „Starsze” skraperki mogą tu rozpoznać papier ILSu „Zeszyty”, które przeleżały parę lat w pudełku czekając na specjalną okazję – ta właśnie nadeszła i ostatecznie pocięłam to co mi zostało…

tekturowy napis i strzałki ze sklepu Stempell&Kartoon, bielone tuszem kredowym, krawędzie obrysowane białym pisakiem żelowym, całość lekko pochlapana tuszem Splash!
plecki pamiątek zostawiłam białe, lekko tylko pochlapane ecolinami i ozdobione kawałkami dekoracyjnej taśmy, żeby dzieci mogły złożyć swoje autografy paniom:
 
pamiątki są wiązane na kokardkę, które umocowałam moimi ulubionymi materiałowymi ćwiekami w krateczkę:

i środek ze zdjęciami grupowymi z trzech lat. Swoją drogą to ciekawe, że jedyne zdjęcia grupowe były robione z Mikołajem… :)

Mam nadzieję, że takie podziękowanie przypadnie nauczycielkom do gustu :)
————————–
A tu można obejrzeć podziękowania na zakończenie roku szkolnego ==> KLIK

Dobranoc!