Pamiątka Chrztu Świętego

wpis w: Chrzest Św., Dziecko, Kartki | 8

Zgodnie z obietnicą z ostatniego posta, będę wstawiać prace i udawać, że czas się zatrzymał :) Zacznę odpracy z marca, kartki w pudełeczku, która zrobiłam z okazji Chrztu Świętego Natalki. Miała mieć dużo kwiatków i mieć okienko. No i miała być trochę inna niż wszystkie. I rzeczywiście – takiej kartki jeszcze wcześniej nie robiłam – fikuśnej kartki z okienkiem. Z efektu końcowego jestem bardzo zadowolona, a zawsze wtedy gdy jestem taka zadowolona – robię dużo zdjęć. Żeby było dobrze widać gdzie, co i jak się otwiera i co widać przez okienko :)

Zapraszam do oglądania:

DSCF8658

Pudełeczko oczywiście też zrobiłam sama:

DSCF8661 DSCF8660

Tu widać okienkowe szczegóły:

DSCF8666 DSCF8678

Kartka:

DSCF8680

Pudełeczko:

DSCF8684

I jeszcze trochę zbliżeń – bo uwielbiam pstrykać fotki kwiatkom ;)

DSCF8696 DSCF8699

Kto był cierpliwy i dotarł do końca?

 • Fan- tas – tycz – na! Może choć raz zrób jakąś brzydką, tak dla odmiany. ;-)

  • Postaram się :D :D :D ale najłatwiej będzie mi wygrzebać z głębin komputera zdjęcia moich pierwszych prac i zrobię post do hejtowania, haha :D

 • Paulina Soból-Hara

  Jest cudowna, jak wszystkie, ale po prostu masakra pod względem edytorskim z tą datą, no Ewka jak mogłaś?! spacje po kropkach, bez spacji po roku i bez kropki na końcu…

  • Rany boskie… wiesz, że w ogóle tego nie zauważyłam… :( :( zepsułam się czy coś…

 • Zakochałam się…. No cudownie to wygląda. Tylko jak to później przechowywać, żeby się nie zakurzyło? Gdzieś za szkłem, w gablotce? W pudełeczku? W woreczku?

  • Z założenia to pudełeczko już ma chronić kartkę – to tam są życzenia i jest najważniejsza, dlatego staram się, by na wierzchu pudełka było jak najmniej rzeczy, które mogą odpaść i się zaczepiać, ale czasem nie wychodzi – bo aż się prosi o kwiatki i inne ozdoby :)
   A ja sama na przykład mam karton, w którym przechowuję pamiątki swojego dziecka.