Kreatywny Maraton Twórczy

wpis w: Albumy, Kartki, Relacje, Spotkania | 2

– czyli nie samym bieganiem człowiek żyje!

Dzisiaj miałam przyjemność wziąć udział w bardzo przyjemnym warsztacie pod okiem doświadczonej scraperki, Karoli Witczak (ktoś nie zna??? nie wierzę ;) w Akademii Rękodzieła Nicnierobienie. Zrobiłyśmy romantyczny album i kartki kolorowane akwarelami. Efekt naszego spotkania? Dużo dobrej zabawy, gadania, chichów śmichów, brudne ręce i bardzo fajne prace. Takie prace, których sama bym nie zrobiła, bo są całkiem nie w moim stylu, ale które bardzo przyjemnie mi się zrobiło w ramach odskoczni od własnych przyzwyczajeń i rutyny.

A oto trochę zdjęć.

Przy pracy:

Przerwa na lunch:

Efekt pracy nad albumem – na razie tylko okładka, wnętrze pokażę w osobnym poście po wklejeniu zdjęć:

i obowiązkowe zdjęcie grupowe:

Następnie bawiłyśmy się farbami i mediami – jak dzieci :D Oto efekty:

i wszystkie razem z naszymi pracami:

A to nasza Pani Nauczycielka:

A tak wyglądał nasz twórczy nieład na stole :)

Dziewczynom dziękuję za miło spędzony czas a Karoli za świetną lekcję – choć tyle lat scrapuję i kartkuję, to ciągle jest coś, czego mogę się nauczyć od kreatywnej duszy. Wam serdecznie polecam taki sposób spędzania wolnego czasu. Kiedy szaro i buro za oknem, warto trochę popaprać się kolorowymi farbami – od razu człowiekowi weselej!

Swoje skończone kartki pokażę niebawem w osobnym poście. Jedną z nich przeznaczę na sprzedaż, w celu wsparcia mojej zbiórki – zaglądajcie!

https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/2167