Kocham Cię.

wpis w: charytatywnie, Kartki | 6

Na moim profilu facebookowym wczoraj obiecałam, że dziś nie będzie o bieganiu, za to będzie o kwiatkach i miłości. Będzie też o pomaganiu. Przypadkiem dzień wybrałam całkiem dobry, bo dziś jest Dzień Przytulania!

Ale do rzeczy. Na ostatnich fantastycznych warsztatach, na których byłam – u Karoli – robiłyśmy kartki barwiąc papier akwarelami. Jedną z czterech kolorowych kartek zrobiłam z zamiarem przeznaczenia jej na cel charytatywny – cały czas ten sam, a mianowicie na wsparcie mojej zbiórki pieniędzy dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zbliżają się Walentynki, a zatem – zapraszam Cię do zakupu poniższej kartki i podarowania jej komuś kogoś kochasz.

Kartka jest jedyna w swoim rodzaju, nie da się zrobić drugiej takiej samej, bo nie da się zmieszać takich samych kolorów i nie da się powtórzyć wyjątkowych okoliczności, w których powstała, masz więc pewność, że dasz ukochanej osobie coś oryginalnego i niepowtarzalnego.

Kartka jest do kupienia tu ==>>> KLIK, płatność tu ==>>> KLIK.
Koniecznie w opisie płatności trzeba napisać, że chodzi o kartkę walentynkową. Za wysyłkę płacę ja (na terenie Polski), potrzebuję tylko dostać informację z adresem, najlepiej mailem: przygodayvette@gmail.com

Nie bardzo wiesz, czym zajmuje się ta Fundacja, o której piszę?

Między innymi – świadczy bezpłatną pomoc telefoniczną dla dzieci i młodzieży potrzebujących wsparcia, opieki i ochrony oraz rodziców i nauczycieli, którzy potrzebują wsparcia i informacji w sprawie przeciwdziałania i pomocy dzieciom przeżywającym kłopoty i trudności.

TELEFON ZAUFANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – 116 111 (to bezpłatny numer telefonu, dostępny ze wszystkich telefonów stacjonarnych i komórkowych)

Do dzieła! Masz okazję w niebanalny sposób okazać uczucia, pomagając mi jednocześnie zebrać kasę dla dzieciaków!

 • Twoje kartki są wyjatkowe i tak naprawdę zdjęcia tylko w połowie oddają ich piękno. Także ja ze swej strony bardzo polecam. Sama nie kupię, bo w tym miesiącu mój budżet wręcz wyje z rozpaczy, ale postaram się w następnym miesiącu wesprzeć Twoją akcję, bo wiem że każda kwota to ziarnko do ziarnka. :)

  • Basia – dziękuję :) Każda dyszka czy dwie się liczy <3 A jak chcesz pomóc "bezkosztowo" – udostępnij post, może wśród Twoich znajomych znajdzie się ktoś kto zechce kartkę kupić?

 • Idea szczytna i godna naśladowania.
  Kartka jest przepiękna, tylko ja nigdy nie wiem co potem z takimi kartkami robić… chować w kartony szkoda, a ma się na oku już kolejną kartkę.

  • Renia, co ja mam Ci odpowiedzieć… :D Ja kartki najpierw trzymam jakiś czas na półce i cieszą moje oko, potem chowam do kartonu – tak jak listy. Od tego są :D

 • Piękna, a gdzie znajdę info o cenie? ?

  • Anna, linki są w poście, ale ta… już jest sprzedana… Psiakość… Mam jeszcze dwie, ale już nie „kocham Cię”…
   edit – na razie padła deklaracja zakupu, nie ma jeszcze wpłaty, więc jakby co – dam znać :D