Kocham Cię.

wpis w: charytatywnie, Kartki | 6

Na moim profilu facebookowym wczoraj obiecałam, że dziś nie będzie o bieganiu, za to będzie o kwiatkach i miłości. Będzie też o pomaganiu. Przypadkiem dzień wybrałam całkiem dobry, bo dziś jest Dzień Przytulania!

Ale do rzeczy. Na ostatnich fantastycznych warsztatach, na których byłam – u Karoli – robiłyśmy kartki barwiąc papier akwarelami. Jedną z czterech kolorowych kartek zrobiłam z zamiarem przeznaczenia jej na cel charytatywny – cały czas ten sam, a mianowicie na wsparcie mojej zbiórki pieniędzy dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Zbliżają się Walentynki, a zatem – zapraszam Cię do zakupu poniższej kartki i podarowania jej komuś kogoś kochasz.

Kartka jest jedyna w swoim rodzaju, nie da się zrobić drugiej takiej samej, bo nie da się zmieszać takich samych kolorów i nie da się powtórzyć wyjątkowych okoliczności, w których powstała, masz więc pewność, że dasz ukochanej osobie coś oryginalnego i niepowtarzalnego.

Kartka jest do kupienia tu ==>>> KLIK, płatność tu ==>>> KLIK.
Koniecznie w opisie płatności trzeba napisać, że chodzi o kartkę walentynkową. Za wysyłkę płacę ja (na terenie Polski), potrzebuję tylko dostać informację z adresem, najlepiej mailem: przygodayvette@gmail.com

Nie bardzo wiesz, czym zajmuje się ta Fundacja, o której piszę?

Między innymi – świadczy bezpłatną pomoc telefoniczną dla dzieci i młodzieży potrzebujących wsparcia, opieki i ochrony oraz rodziców i nauczycieli, którzy potrzebują wsparcia i informacji w sprawie przeciwdziałania i pomocy dzieciom przeżywającym kłopoty i trudności.

TELEFON ZAUFANIA DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – 116 111 (to bezpłatny numer telefonu, dostępny ze wszystkich telefonów stacjonarnych i komórkowych)

Do dzieła! Masz okazję w niebanalny sposób okazać uczucia, pomagając mi jednocześnie zebrać kasę dla dzieciaków!