Kartki Świąteczne – Charytatywnie

wpis w: Boże Narodzenie, charytatywnie, Kartki | 4

Idą święta. Ja się powoli, stopniowo wprowadzam w ten miły stan świętowania – kupuję prezenty, włączam lampki w całym domu na razie tylko w dużym pokoju, zapalam świeczki, rozstawiam dekoracje. Lubię to robić i robię to na raty, nie wszystko naraz, żeby trwało to jak najdłużej i żeby co kilka dni pojawiało się coś nowego. Oczywiście nie są to rzeczy, które teraz nagle na hurra kupuję – niektóre ozdoby mają po parę lat, ale ciągle cieszą nasze oczy i ustawiane w nowych konfiguracjach „robią robotę”.

Robię też kartki. Zaczęłam w Mikołajki, razem z pierwszym grubszym śniegiem. Włączyłam radio, zagrały te wszystkie oklepane do bólu piosenki świąteczne i „machina” ruszyła. Pierwszą kupkę już pokazywałam na IG, bez szczegółów, a dziś mam dla Was do pokazania dwie kartki w pełnej okazałości. Podobne do siebie, ale różne, natomiast mają cechę wspólną – wystawiłam je na sprzedaż. Normalnie tego nie robię, nie mówię „kup pan/pani kartkę„, raczej jestem słabym marketingowcem, ale tym razem proszę:

kupcie kartkę

bo chciałabym w ten sposób zasilić moją zbiórkę charytatywną, o której pisałam tutaj:

#biegamdobrze

Gdzie te kartki kupić? Wystarczy do mnie napisać wiadomość korzystając z mojego sklepiku  i wpłacić 15 zł na konto zbiórkowe, w opisie wpłaty podając, że dotyczy ona zakupu kartki. Adres do wysyłki również proszę podać w wiadomości prywatnej.

Zapraszam do zakupu – pomaganie jest fajne :D