Jesień, Urodziny i Zapalenie Płuc

wpis w: Jesień, Kartki, Urodziny | 1

Jesień mamy już w pełnej okazałości, z całym dobrodziejstwem inwentarza – nie tylko ze złotymi liśćmi, pękatymi dyniami, kasztanami, ale także wiatrem, deszczem, przenikającym zimnem oraz infekcjami wszelkiej maści i zjadliwości. To ostatnie niestety dopadło też mnie w dość potężnym zakresie – dostało mi się w tym rozdaniu lewostronne zapalenie płuc. Nigdy jeszcze nie byłam tak strasznie chora. Oczywiście na początku twierdziłam, że przecież wyleczę się sama, ale trzeciego dnia niesłabnącej pomimo leków gorączki, sięgającej ponad 39ºC, mój mąż nie pytając mnie o zdanie, umówił mnie do lekarza a teść zawiózł. No i dobrze, bo kto wie, jak by sie skończyło to moje samoleczenie – na pewno nie tylko na jednym płucu… A już to jedno daje mi naprawdę nieźle w kość!!!

Ale wszystko ma swój kres, także choroby. Mam nadzieję, że i brzydkie pogody pójdą precz, wróci słońce i da się jeszcze pocieszyć jesienną aurą, którą tak bardzo lubię.

A co dziś w obrazkach? Kartka. Męska kartka urodzinowa dla faceta, w jesiennych barwach – złotych liści, niebieskiego nieba i śliwek. Mężczyzna, dla którego zrobiłam tę kartkę, kończył 30 lat, więc na osłodzenie „zmiany kodu” dostał babeczkę ;)

dscf9555

Oczywiście pochlapane musi być :)

dscf9562

no i muszą być wąsy!

dscf9557

dscf9559

i babeczka ;)

dscf9561

Materiały, których użyłam do zrobienia pracy, wypisałam w poście na blogu CraftManii.pl, a digi-stempelek pobrałam od Agnes B.

Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję, że trzymacie się zdrowo!