Karolina i Kaja

wpis w: Dziecko, Mixed Media, Podziękowanie, Ramki | 8

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać pracę, którą zrobiłam jakiś czas temu. Wstępnie miała to być kartka – podziękowanie, a na tej kartce miało być zdjęcie. Miało być ciepło i miło. Po namyśle postanowiłam jednak jako bazy użyć deseczki malarskiej, żeby  prezent był trwalszy a obdarowana mogła sobie tę „ramkę” postawić na półce bez obawy, że się zegnie i spadnie.

Malutka dziewczynka, która jest na zdjęciu, urodziła się w październiku 2015r. – nie wiem czy pamiętacie, jaka była ta ubiegłoroczna jesień? Złota. Stąd moja decyzja o jesiennej kolorystyce z żółtymi kwiatami. Ponadto dziewczynka ta ma w swoim pokoiku żółte dodatki.

DSCF6547-wp

Deseczkę wstępnie pokryłam białym gesso, nieco przyciemniłam brzegi tuszem distress (kolor walnut stain), trochę wystemplowałam:

DSCF6555-wp

Krawędzie deseczki i zdjęcia jeszcze troszkę potarłam złotą inką, mam nadzieję, że choć troszkę to widać:

DSCF6565

Kwiatki i listki oraz papiery użyte w pracy to Prima Marketing, listeczkowy wykrojnik to serwetka z listkami Craft Passion:

DSCF6566

Całość pochlapana złotym tuszem splash!, tu i ówdzie kropeczki zrobione kremowym paper penem, pojawiają się też kawałki papierowej taśmy ozdobnej w złote napisy:

DSCF6569

I jeszcze kilka zbliżeń. Zdjęć zrobiłam sporo :)

DSCF6570

DSCF6571

DSCF6578

Bardzo mi się przyjemnie robiło tę pracę i jestem z niej bardzo zadowolona – mam nadzieję, że mama dwóch cudownych dziewczyn ze zdjęcia, która ją dostała – też :)

Pozdrawiam serdecznie!

 • Niewątpliwie jest zadowolona. Twoja praca jest śliczna. Ma w sobie coś nostalgicznego, więc bedzie na pewno miłym wspomnieniem. Pozdrawiam :)

  • Cieszę się, że Ci się podoba! Dziękuję za odwiedziny i za miły komentarz :**

 • Lubię jesienne kolory. Za każdym razem kiedy spodziewam się tu kartki, zastanawiam się czym mnie znów zaskoczysz. :-) Dziś mówię WOW! Cudo!

  • Dziękuję! Cieszę się, że udało mi się Ciebie zaskoczyć :) Ja nie tylko kartki robię, choć te ostatnio faktycznie najczęściej…

   • Tak się właśnie zastanawiam, w której kolejce po talenty stałaś, że otzymalaś ich tak dużo?:-) Ta kartka zrobiła na mnie takie wrażenie, że mam ochotę ją dotknąć. :-D I to nie jest żadne slodzenie, to jest szczere wyrażenie zachwytu. :-)

    • Ja nie wiem Basiu czy stałam w jakiejś kolejce – chyba po prostu wzięłam to, co było… Różne mam niedoskonałości charakteru, więc ktoś tam na górze dał mi dla równowagi ręce i nożyczki… I wiesz, że takie komplementy choćby stokroć powtarzane – motywują! Dziękuję <3

 • Kolejne cudowne cudo <3 <3 <3 Zakochałam się <3 <3 <3