Karolina i Kaja

wpis w: Dziecko, Mixed Media, Podziękowanie, Ramki | 8

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać pracę, którą zrobiłam jakiś czas temu. Wstępnie miała to być kartka – podziękowanie, a na tej kartce miało być zdjęcie. Miało być ciepło i miło. Po namyśle postanowiłam jednak jako bazy użyć deseczki malarskiej, żeby  prezent był trwalszy a obdarowana mogła sobie tę „ramkę” postawić na półce bez obawy, że się zegnie i spadnie.

Malutka dziewczynka, która jest na zdjęciu, urodziła się w październiku 2015r. – nie wiem czy pamiętacie, jaka była ta ubiegłoroczna jesień? Złota. Stąd moja decyzja o jesiennej kolorystyce z żółtymi kwiatami. Ponadto dziewczynka ta ma w swoim pokoiku żółte dodatki.

DSCF6547-wp

Deseczkę wstępnie pokryłam białym gesso, nieco przyciemniłam brzegi tuszem distress (kolor walnut stain), trochę wystemplowałam:

DSCF6555-wp

Krawędzie deseczki i zdjęcia jeszcze troszkę potarłam złotą inką, mam nadzieję, że choć troszkę to widać:

DSCF6565

Kwiatki i listki oraz papiery użyte w pracy to Prima Marketing, listeczkowy wykrojnik to serwetka z listkami Craft Passion:

DSCF6566

Całość pochlapana złotym tuszem splash!, tu i ówdzie kropeczki zrobione kremowym paper penem, pojawiają się też kawałki papierowej taśmy ozdobnej w złote napisy:

DSCF6569

I jeszcze kilka zbliżeń. Zdjęć zrobiłam sporo :)

DSCF6570

DSCF6571

DSCF6578

Bardzo mi się przyjemnie robiło tę pracę i jestem z niej bardzo zadowolona – mam nadzieję, że mama dwóch cudownych dziewczyn ze zdjęcia, która ją dostała – też :)

Pozdrawiam serdecznie!