Hey There! czyli wspólne skrapowanie

wpis w: Mixed Media, Papierowe-inne | 0
Dzisiaj mam dla Was całkiem świeżutką pracę – zrobioną ledwie wczoraj wieczorem. Powstała podczas wspólnego skrapowania on line z Olgą Heldwein i Scrap Butikiem. Ja nie używałam gotowego zestawu, ponieważ jakoś ten róż mnie nie przekonał, ale samo wspólne skrapowanie było mega fajne i inspirujące.  Najpierw co prawda zaczęłam na różowo zgodnie z wytycznymi pani prowadzącej, ale potem jakoś mnie coś tknęło i szybciutko wsadziłam swoją deseczkę do mycia a pozostałości różu zamalowałam na pomarańczowo. Bo przypomniało mi się pewne „pomarańczowe” ujęcie mojego synka z wakacji (te malutkie drzwiczki to wejście do czerpalni w Muzeum Papiernictwa – pokazywałam i pisałam o tym TU)
A oto moja praca:
 trochę zbliżeń – ten duży pomarańczowy kwiat ukręcony z papieru (CraftManiowy ćwiek w środku), mniejszy kwiatek jest z CraftBaru, wstążeczka ze Scrap Butiku. Serduszko dodałam, jako element wspólny z pracą Olgi poza tekturowymi piórkami, które ostatnio modne ponoć :)
 i jeszcze trochę zbliżeń – chmurki zrobione masą strukturalną przez maskę chmurkową (po wyschnięciu obrysowałam czarną kredką akwarelową) i plusiki zrobione tuszem – też przez maskę. Na koniec dodałam trochę odbić stemplem z literkami.
A już całkiem na samym końcu były chlapania czarnym tuszem kreślarskim – trochę mi się ręce trzęsły, ale się udało :)
Wszystkim polecam taką wspólną zabawę – mam nadzieję, że te spotkania będą cykliczne!
Jeszcze raz dziękuję Oldze i Gosi za organizację takiego rewelacyjnego pomysłu.
Ściskam i życzę miłego końca weekendu :*