Fajnej Babce

wpis w: Kartki | 11

Zazwyczaj pamiętam różne daty i terminy. Zazwyczaj. Ale ostatnio coraz częściej zdarza mi się coś pokręcić, dlatego coraz częściej korzystam z kalendarzyka (o tym pisałam tutaj) a także z kalendarza google. Ale ciągle nie godzę się z tym, że różne rzeczy zapominam ;)

Na przykład teraz zapomniałam na kiedy mam swój „przydziałowy” post inspiracyjny dla sklepu CraftMania.pl. A mam takie proste do zapamiętania daty: 10-ty i 20-ty dzień każdego miesiąca. W styczniu, z powodu zawirowań personalnych, jednorazowo miałam zmienioną datę z 20. na 23. i co? Rozciągnęłam to w swojej głowie też na luty! Dwudziestego trzeciego lutego, z samego rana, siadam do biurka i szybko robię kartkę, żeby była gotowa na popołudnie, robię zdjęcia, obrabiam i co widzę? Że na blogu jest świeżutko opublikowany bardzo ładny scrap koleżanki, z fajnym dużym napisem SMILE. Mhm… Coś jest nie tak. Zaglądam do grafiku. Już wiem… No to co, piszę do szefowej, że… pomyliłam daty… opublikuję dzień później, dobra?… :)

Oto ona, kartka w takim pośpiechu robiona :)

DSCF8575

i kilka ujęć z bliska – na ćwieki z lewej:

DSCF8580

ćwieki z prawej:

DSCF8582

i cały środek:

DSCF8579

DSCF8591

Materiały, których użyłam do zrobienia tej kartki wypisałam w poście na blogu Craftmaniowym.

Pozdrawiam Was cieplutko!!

Podoba Ci się moja praca? Proszę napisz mi o tym, będzie mi miło. A jeżeli Ci się nie podoba, to napisz dlaczego – konstruktywna krytyka mile widziana :)