Bieganie z Sercem

wpis w: Bieganie, charytatywnie, O mnie | 4

Bieganie dużo daje i to wiadomo nie od dziś. Daje nam na przykład możliwość poprawienia sobie kondycji, samopoczucia, zdrowia, samooceny, figury, zwiększenia grona znajomych… Co tylko chcemy, bo bieganie jest swego rodzaju narzędziem do osiągnięcia wyznaczonego celu. Może być tez oczywiście celem samym w sobie, ale ja akurat należę do grona biegaczy, którzy muszą biegać po coś.

Kondycję poprawiłam, samopoczucie, samoocenę, figurę też. Z tym zdrowiem ciągle jestem trochę na bakier, ale mam jeszcze czas by to wyprostować, więc na razie, dopóki nie jestem w stanie bić życiówek, wymyślam inne rzeczy, co tu zrobić, żeby to moje dreptanie miało „drugie dno”. I w ciągu ostatniego tygodnia wymyśliłam dwie rzeczy.

Jedną z nich było bieganie dla kogoś – w ramach wyrażenia dobrych życzeń dla naszych bliskich z okazji rocznicy ślubu – razem z Powoli. Po Prostu. wybiegaliśmy serce i dystans 13 km (liczba też miała duże znaczenie symboliczne).

Drugi pomysł też ma związek z sercem, ale do jego realizacji potrzebuję Was – bo bez Was nic się nie uda. Już wiecie o co chodzi? Tak – po raz kolejny zdecydowałam się zbierać pieniądze dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Wiosną biegłam dla nich półmaraton, teraz pobiegnę „tylko” 5 kilometrów, ale cel jest tak samo ważny. Fundacja ta jest bliska mojemu sercu, a ponieważ 116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży stracił w tym roku państwowe dofinansowanie – potrzebuje naszej pomocy. Konkretnej, finansowej. Dzieciaki muszą mieć możliwość skontaktowania się z kimś, kto ich wysłucha, wtedy gdy nie mają się do kogo zwrócić o pomoc!

Zatem po raz drugi proszę Was o wpłaty na konto Fundacji – nie muszą być duże, co kto może i chce, ale im więcej ich będzie -tym lepiej. Bo, jak to już sprawdziliśmy wiosną, kiedy uzbieraliśmy 2240 zł – #razemmożemywięcej !
Oto bezpośredni link do wpłat:

https://rejestracja.maratonwarszawski.com/pl/charity/3927

Dziękuję za każdą wpłaconą złotówkę!