#biegamdobrze

Biegam tu, biegam tam – wiecie o tym. Wiecie także o tym, że bardzo chętnie biorę udział w bieganiu charytatywnym. Na pewno nie wiecie jednak tego (bo jeszcze wtedy nie pisałam o bieganiu), że pierwszy medal jaki zawisł na mojej szyi, był właśnie za bieg charytatywny – 5,5 km przez zimowy las Łagiewnicki w Łodzi. Biegliśmy wtedy dla Fundacji Gajusz, które mieści się kilkaset metrów od mojego domu.

12393934_1042270139150450_370633484_n

Brałam udział w kilku biegach dla dzieci, w Biegu bez Barier (dla Fundacji „Obudzić zmysły„) w biegu Poland Business Run, podczas którego zbieraliśmy pieniądze na protezy dla dorosłych, w biegu sztafetowym PKO – wtedy za każde nasze okrążenie stadionu bank fundował obiad dla dzieci z domów dziecka. Biegi są różne – cel jest jeden: pomagać. Cechą wspólną takich wydarzeń są też niesamowite emocje, które towarzyszą każdemu z nas.

Na początku tego roku podjęłam się wyzwania, by przebiec dystans półmaratonu. Samo to już wydawało mi się szaleństwem i nie zdecydowałam się na dodatkowe wyzwanie, czyli zbieranie pieniędzy na wybrany cel charytatywny, ale pomysł bardzo mi się podobał. Tym razem okoliczności są bardziej sprzyjające, bo wiem, że 21,0975 m dam radę przebiec, a i czasu na zbiórkę mam o wiele więcej.

biegam-dobrze
KLIKNIJ W OBRAZEK – PRZENIESIE CIĘ DO ZBIÓRKI

Wraz z zapisami na 12. PZU Półmaraton Warszawski wystartowała akcja „Biegam Dobrze” i ja w niej tym razem biorę udział! Dla jednego biegać dobrze znaczy szybko – dla mnie niekoniecznie, ale na pewno dam z siebie wszystko :)

dzieci_niczyje

Ty możesz mi w tym pomóc! Jak? Wesprzyj Fundację „Dajemy Dzieciom Siłę” dla której chcę pobiec. Zebrane środki zasilą jej konto, a kiedy licznik mojej zbiórki przekroczy 300 zł, otrzymam od niej numer startowy. Licznik już przekroczył tę magiczną kwotę, ale ja mam marzenie, żeby uzbierać dla Fundacji tysiąc złotych. Za siebie – za pakiet startowy (80 zł) zapłacę oczywiście sama, też chcę mieć w to swój wkład :)

Na zebranie środków mam czas do 28 lutego 2017 r., jednak swoją zbiórkę mogę prowadzić dalej – do 5 kwietnia 2017 r.

Razem ze mną pomóż dzieciom, które doświadczają przemocy i które są tak bardzo bezbronne, potrzebują naszej pomocy! Więcej o wybranej przeze mnie Fundacji możesz przeczytać tutaj: https://fdds.pl/razem/

Z góry dziękuję za wsparcie! :)

Regulamin biegu, formularz zapisów i inne przydatne informacje znaleźć można na stronie http://pzupolmaratonwarszawski.com/

P.S.

Ponieważ jest to pierwsze takie moje wyzwanie w życiu – zaliczam je oczywiście do #12niecodziennych rzeczy.

12