Album na Numery Startowe

wpis w: Albumy, Bieganie | 0

O ile sprawa przechowywania medali z biegów jest dość prosta, gotowych wieszaków jest w sieci sporo, to gorzej jest z numerami startowymi. Z rozmów ze znajomymi biegaczami wiem, że często walają się po kątach, szufladach, czasem tego czyjaś żona nie wytrzymuje i wyrzuca. Czasem też ktoś tapetuje nimi ścianę, ale akurat ten pomysł niespecjalnie do mnie przemawia ;)

Ja jestem okropnie sentymentalna, jak wiecie wszystko zbieram. Z problemu z przechowywaniem wybrnęłam tak, że zrobiłam po prostu album – a tak naprawdę tylko jego okładki. Zrobiłam dziurki w okładkach – rozstaw zwykłego biurowego dziurkacza  i założyłam dwa otwierane kółka (takie do segregatora). Dziurkuję numery dziurkaczem i wpinam je do albumu, z krótką notatką na odwrocie, różne pamiątki z biegu (mapki, zdjęcia), podrukowane plany treningowe z których korzystałam.

Pierwszy album pokazywałam po półmaratonie 👉

Dolina Warszawska czyli Album Biegacza

A tak wygląda drugi, który zrobiłam dla koleżanki, zupełnie inny, prawda?

W międzyczasie ten pierwszy troszkę się rozrósł :D Okazało się też, że okładki są za małe, numery z Wings For Life czy RockRun Jarocin musiałam bardzo przyciąć, żeby za bardzo nie wystawały:

Podoba Wam się takie rozwiązanie?

A jak Wy sobie radzicie z przechowywaniem numerów? Czy może po prostu je wyrzucacie? Dajcie znać!

 

Może zechcesz zajrzeć też tutaj – pomysł i instrukcja na samodzielne wykonanie wieszaka na medale z biegów:

DIY – Wieszak na Medale

Ewka