#12niecodziennych Rzeczy – Start

wpis w: #12niecodziennych, O mnie | 6

Pierwszą niecodzienną rzeczą jaką zrobiłam / robię w 2016 roku jest udział w wyzwaniu #12niecodziennych rzeczy. Kiedyś robiłam to częściej, brałam udział w konkursach i wyzwaniach scrapowych. Były dla mnie siłą napędową do próbowania nowych rzeczy, uczenia się nowych technik, łączenia kolorów na inne niż zwykle sposoby. Bardzo mnie to nakręcało, ale jak to czasem bywa z różnymi rzeczami – przeszło. A z okazji posta napisanego przez Kasię z bloga „Droga do minimalizmu” pomyślałam, że czemu nie, czemu nie wrócić do dobrego zwyczaju brania udziału w wyzwaniach… To jest o tyle niezwykłe dla mnie, że nie oznacza zrobienia na przykład notesu w patchworkowe wzorki w jeden wieczór, tylko trzeba samemu sobie wymyślić zadania i jeszcze do tego ma to dotyczyć mnie! Ma być dobre dla mnie, niecodzienne i nietypowe.

Na dobry początek wyciągnęłam mój nieco przykurzony smash i wybrałam w nim dwie strony na zapisywanie zrealizowanych rzeczy (pierwsze dwie rzeczy zapisałam w odwrotnej kolejności, ups :)

DSCF8190-wp

A zatem – jako pierwszą rzecz zaliczam po prostu podjęcie się tego wyzwania. Drugą rzeczą całkiem nietypową dla mnie jest zmiana dotycząca bloga. Przez pierwsze siedem lat prowadziłam bloga na bloggerze i zamieszczałam tam zdjęcia prac, które wykonałam – najpierw były to prace decoupage, biżuteria a potem kartki i scrapbooking. Ale ograniczałam się do krótkiego opisu pracy, technik i materiałów z których ją wykonałam. Jesienią ubiegłego roku przeniosłam bloga na wordpress, całkowicie zmieniłam szatę graficzną. Ale nic poza tym. W tym roku nastąpiła kolejna zmiana – zaczęłam trochę więcej pisać o sobie. Jest to dla mnie samo w sobie dużym wyzwaniem, na razie dość dziwnie się z tym czuję, ale pierwszy krok już za mną! Potem będzie już tylko łatwiej :)

DSCF8193

Trzecia rzecz już prawie gotowa a czwarta zaczęta!

12niecodziennych-baner

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnej zabawy, przełamania codziennej rutyny – zróbcie coś niecodziennego!